• https://www.facebook.com/itimatelektrik
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05324812369
  • https://www.twitter.com/itimatelektrik
  • https://www.instagram.com/itimatelektrik34

İTİMAT ELEKTRİK 7/24 HİZMET

0212 515 23 69---0532 481 23 69---0532 413 25 01

Elektrik Tehlikeli Bir Dosttur

Elektrik Tehlikeli Bir Dosttur

Elektriğin dostluğundan yararlanırken tehlikesinden de mutlaka korunmalıyız. Bu korunma usulüne uygun ve güvenli olmalı ki dostluklar daimi ve yararlı olsun. Aslında elektrik, tehlikesine rağmen diğer enerji türlerine göre daha temiz, daha sağlıklı, daha kullanışlı, daha uyumludur. Mikro ölçekten makro ölçeklere kadar kullanılabilirliği daha yüksek ola...n elektrik, sosyal refahın ölçüsü ve endüstrinin temel girdisi olması nedenleri ile hayatımızın olmazsa olmazlarındandır. Kullanımı esnasında can ve mal güvenliğini sağlayacak şekilde koruma altına alınması kolay ve vazgeçilmezdir.
Yeter ki korunacak yerlerin,malzeme ve cihazların özelliklerine uygun koruyucular (koruma elemanları,sigortalar) seçilsin ve kullanılsın.

Bizler ” itimat elektrik ”olarak anlaşmalı firmalarımızla Elektrik Elektronik, sektördeki yüzlerce büyük projede ana tedarikçi görevini üstlenmiş, elektrik malzemeleri konusundaki ticari başarısını, zamanında, doğru, kaliteli, sürekli hizmet ilkelerini esas alarak sürdürmüştür. Titizlikle seçtiğimiz ürün gamımızı oluşturan her marka, kendi alanında kalitesini kanıtlamış, ürün ve hizmet kalitesi ile müşterilerimize hiçbir kaygı duymadan sunabileceğimiz ürünlerdir.

Evinizde yada işyerinizde elektrik ya da elektronik il ilgili her hangi bir probleminiz olduğunuzda lütfen bize ulaşınız

  
3806 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Kategoriler
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret173635